درباره ما

گروه تولیدی و توزیعی شهرکاغذ فعالیت خود را از سال 1387 در خصوص توزیع و تولید انواع کاغذ های تحریر، حرارتی و لیبل پشت چسب دار آغاز نمود.

این مجموعه با اتکا بر دانش کارشناسان بازرگانی خود توانست در مدت کوتاهی نمایندگی رسمی شرکت های کاغذ فام کویر (سل پرینت) و شرکت برگ آرین (زیراکس) را کسب کند.

صنایع تبدیلی شهرکاغذ، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی بر آن شد تا گامی در راستای این امر مهم بردارد. لذا خط تولید کاغذ A3  ، A4، A5 را با برند Paper City  و Samir راه اندازی و با بهره گیری از ظرفیت و امکانات فیزیکی و توان و تلاش همکاران و پرسنل با مدیریتی منظم، قدمی در ارائه خدماتی مطلوب برداشت.

پس از کسب نتایج مطلوب در این زمینه، واحد تولید انواع رول های حرارتی (فروشگاهی) با برند SAMIROLL و انواع لیبل در سایز های مختلف با برند Paper City نیز به مجموعه شهرکاغذ اضافه شد.

با عنایت و توکل به لطف خداوند متعال توانسته ایم به عنوان یکی ازمعتبرترین شرکتهای تولید و توزیع انواع کاغذ سایز و حرارتی در گستره میهن عزیزمان ایران،  شناخته شده و همواره به عنوان عرضه و تولید کننده یکی از با کیفیت ترین و در عین حال پرفروش ترین برندها در سطح کشور می باشیم. 

این شرکت با شعارتفکری فراتر از کاغذ، همواره در انتخاب برندهای خود، جنبه های زیست محیطی را نیز مد  نظر قرار داده است.

با یاری خداوند منان و حمایت شما دوستان و مشتریان گرامی، امیدواریم بتوانیم در راستای بالا بردن کیفیت و نام کالای ایرانی، گامی هر چند کوچک ولی موثر را برای مقابله با محصولات خارجی برداشته باشیم.